Žabky a sandále bokom, na rad prichádzajú pánske topánky na špeciálne príležitosti, v ktorých budete neprehliadnuteľný. Práve udalosti ako formálna večera s kolegami, romantické rande alebo návšteva divadla si vyžadujú o niečo výraznejšie topánky. A tým nemáme na mysli krikľavú farbu či mohutnú podrážku, ale jedinečný štýl.

Čítať ďalej...
Tags: PR  

Podľa Wikipédie je Life hack termín pre akýkoľvek trik, zjednodušenie či novátorskú metódu, ktorý v rôznych aspektoch života pomáha zvýšiť produktivitu a efektivitu. Pojem vznikol zo slov life (život) a hacker (všeobecne označenie pre zvedavého jedinca, ktorý chce dopodrobna vedieť, ako daná vec funguje a hľadá jej limity). Slovenským ekvivalentom je výraz 'zlepšovák' alebo 'vychytávka'.

Čítať ďalej...

Rozhodli ste sa kúpiť si šteniatko. Je to váš prvý psík alebo už máte so psíkmi skúsenosť? V jednom či druhom prípade budete riešiť výcvik, stravu a doplnky. Sú dve skupiny ľudí. Jedna skupina využívajú pri výcviku psa hračky ako odmenu za uposlúchnutie rozkazu. Druhá skupina nevyužíva hračky alebo pamlsky, ktoré psom veľmi chutia.

Čítať ďalej...

Dielňa je prostredím, kde prebiehajú rôzne opravné a udržiavacie práce. Na to potrebujeme bezpečné a priestranné miesto, v ktorom možno celoročne skladovať všetku nevyhnutnú výbavu. Po sezónnych prácach sa v dielni venujeme kontrole a údržbe, pričom ani tá sa nezaobíde bez ďalších vedľajších produktov. Dnes prinášame tipy na zariadenia pre pohodlný chod v každej dielni!

Čítať ďalej...

Vianoce už začínajú klopať na dvere a vy určite hľadáte ideálne darčeky pre všetkých vašich blízkych. Najviac sa však z darčekov budú tešiť tí najmenší.

Čítať ďalej...

Najnovšie články

Ochrana tváre pri práci ...

Zrak a sluch patria medzi päť ľudských zmyslov. ...

Ako najlepšie vyčistiť ...

Variť si doma svoju kávu je jedno z najlepších ...

Čo pomôže namáhaným ...

Skúste prísť do fitness centra či na skupinový ...

Dobre si rozmyslite, než ...

Ak zvyknete doma ...

Ako pripraviť ...

Kvalitné príslušenstvo k motorke je veľkou ...

Finálna jesenná ...

Keď sledujeme prírodu a jej zmeny, v podstate ...

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Olive Sienna Teal Dark_blue
Background Color
Text Color
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Scroll to top

Používaním stránky Copomoze.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality obsahu. Viac informácií...