• Cvičenie v lete
  -2

  Leto je na rozdiel od zimy obdobie, kedy nás pekné počasie láka von a sme viac motivovaní byť na čerstvom vzduchu. V lete vykonávame množstvo aktivít od plávania po hranie volejbalu pri jazere. Takýmto spôsobom v lete schudneme bez väčšej námahy. Tiež chuť do jedla je v lete menšia ako v zime a v lete sa stravujeme oveľa zdravšie vďaka čerstvej zelenine a ovocí.

  Read more
 • Cviky na biceps
  -0

  Biceps je jedna z častí tela, na ktorú sa cvičenci v posilovniach najviac zameriavajú. Je to jeden z najmenších svalov, ktoré sa vo fitnescentrách precvičujú, ale púta veľkú pozornosť a mnohí ho cvičia oveľa viac ako treba. Je to asi najmä preto, že biceps je viditeľný v krátkom tričku a keď kamaráti chcú vidieť svaly bude to práve biceps. Biceps sa skladá z dvoch hlavných častí, z krátkej hlavy - caput breve a dlhej hlavy - caput longum.

  Read more
 • Cviky na brucho
  -2

  Mať takzvaný sixpack na bruchu je dnes akýmsi ukazovateľom kondície človeka. Snáď nie je človeka, ktorý by nechcel schudnúť v bruchu. Ako isto viete, iba z bruchu sa nedá schudnúť, ale človek chudne vždy z celého tela. To ale neznamená, že treba zanevrieť na cvičenie brucha. Brucho treba trénovať pravidelne a dávať mu zabrať slušnou dávkou opakovaní. Len cvičením brucha sa vám však sixpack nezjaví. Preto je dôležite cvičenie brucha dopĺňať aeróbnou aktivitou a vhodnou stravou bez zbytočného množstva kalórií.

  Read more
 • Základné cviky na získanie objemu svalov
  -2

  Mnoho ľudí cvičiacich v posilňovni chce mať veľký biceps, mohutný hrudník či vypracované brucho. Vďaka rôznym cvikom sa dá dosiahnuť jedno či druhé. Ak však túžite po svalnatom tele nemali by ste vynechávať základné cviky. Základných cvikov je dosť veľa, ale medzi tie najhlavnejšie patria drep, mŕtvy ťah a tlak na lavičke. Pre tých, čo chcú zmohutnieť existuje množstvo cvikov a najefektívnejšie sú viackĺbové cviky, teda tie pri vykonávaní ktorých hýbete viacerými kĺbmi. Viackĺbové cviky si popíšeme v tomto článku.

  Read more
 • Ženy milujú steppery. Oplatí sa ich kúpa?
  -3

  U žien sa steppery dlhodobo tešia veľkej popularite. Sú to malé, skladné fitness zariadenia, stimulujú chôdzu do schodov, jednoducho sa používajú a navyše sú cenovo dostupné, preto si svoje miesto našli vo viacerých domácnostiach. Oplatí sa mať doma vlastný stepper, alebo je to len módny trend, ktorý čoskoro padne do zabudnutia?

  Read more

Najnovšie články

Vyber kompresora do ...

Kompresor je všestranným náradím. Použiť ho ...

Ochrana tváre pri práci ...

Zrak a sluch patria medzi päť ľudských zmyslov. ...

Ako najlepšie vyčistiť ...

Variť si doma svoju kávu je jedno z najlepších ...

Čo pomôže namáhaným ...

Skúste prísť do fitness centra či na skupinový ...

Dobre si rozmyslite, než ...

Ak zvyknete doma ...

Ako pripraviť ...

Kvalitné príslušenstvo k motorke je veľkou ...

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Olive Sienna Teal Dark_blue
Background Color
Text Color
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Scroll to top

Používaním stránky Copomoze.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality obsahu. Viac informácií...