Tags: PR  

Hľadáte štýlové bývanie v hlavnom meste Slovenska? Bratislavský projekt Premiére ponúka všetko, čo moderné bývanie 21. storočia má mať. Výbornú občiansku vybavenosť, výber bytov pre mladé rodiny, páry aj singles a ako bonus perfektný výhľad na slovenskú perlu na Dunaji.

Projekt Premiére je dielom spoločnosti Finep, najväčšej developerskej spoločnosti v Českej republike. U našich západných susedov Finep pôsobí viac ako 20 rokov a za ten čas stihla zrealizovať množstvo zaujímavých a prínosných projektov, ktoré získali niekoľko prestížnych cien. Za všetky treba spomenúť rezidenčný projekt Mazanka s titulom Best of reality a tiež administratívny komplex City West v Prahe. Na slovenskej scéne sa Finep blysol výstavbou Jégeho aleje, ktorej 4.etapa bola dokončená v roku 2016. Tieto byty Bratislava ponúka blízko svojho centra, podobne ako komplex Premiére.

 

Výhodná poloha nahráva občianskej vybavenosti

Práve výhodná lokalizácia je jedným z momentov, ktoré hovoria pre bývanie v projekte Premiére. Možno čaro nechceného, možno do istej miery zámer, faktom však je, že bytový komplex sa nachádza na Šancovej ulici a je skvelou šancou na dobrú investíciu a nový život. Samotná lokalita prispieva k výbornej občianskej vybavenosti. Blízko sa nachádza centrum mesta a teda množstvo obchodov, škôl, škôlok a reštaurácií. Držte prst na pulzujúcej dopravnej tepne – diaľnica D2, letisko aj Hlavná stanica sú na dosah ruky, dobre dostupné verejnou či individuálnou dopravou.

Byty, apartmány aj štúdiá

Náročnosť doby si vyžaduje komplexné riešenia. K tým prispieva aj fakt, že projekt Premiére disponuje bytmi, apartmánmi aj štúdiami rôznych rozmerov, od 32 do 125m2, s vlastným balkónom, terasou alebo lodžiou. Všeobecný kritický stav ohľadom parkovacích miest sa obyvateľov komplexu nebude týkať vďaka trojpodlažnej podzemnej garáži s vlastnými nabíjacími stanicami pre elektromobily. Nakoniec, zistite to sami! Kliknite na www.finep.sk, vyplňte kontaktný formulár a dohodnite si osobnú schôdzku a prehliadku objektu priamo na mieste.

Najnovšie články

Vyber kompresora do ...

Kompresor je všestranným náradím. Použiť ho ...

Ochrana tváre pri práci ...

Zrak a sluch patria medzi päť ľudských zmyslov. ...

Ako najlepšie vyčistiť ...

Variť si doma svoju kávu je jedno z najlepších ...

Čo pomôže namáhaným ...

Skúste prísť do fitness centra či na skupinový ...

Dobre si rozmyslite, než ...

Ak zvyknete doma ...

Ako pripraviť ...

Kvalitné príslušenstvo k motorke je veľkou ...

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Olive Sienna Teal Dark_blue
Background Color
Text Color
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Scroll to top

Používaním stránky Copomoze.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality obsahu. Viac informácií...